Info

Již šestnáctý ročník Barbar Festu se odehraje 22.8.-24.8. Srpen 2024 v Radoškově Kousek za Brnem směrem na Prahu po D1.


Přespání zdarma

Kdo chce může si donést svůj spacák, stan, jurtu, či celtu a v klidu přespat. Své věci si ale musíte hlídat sami. Pokut chytneme zloděje tak ho zlinčujeme, ale nedokážeme uhlídat vše. Tak že kdo je přespolní, může dojet a má nocleh zařízen.


Jidelna Draugera a Michala Olšanského

Vynikající poctivé jídlo, za přátelské ceny, u kterého si na své příjdou jak milovníci masa, tak i vegetariáni a vegani. Strava teplá i studená. Prostě mňam!


Dýmkařský Cech

Dýmky v ceně po dobu festivaluŠetřeme přírodu, záloha za kelímek

Nechali jsme se inspirovat ostatními festivali v ekologické oblasti, takže bude za kelímek záloha. Avšak nechtějí se nám pořizovat drahé tvrzené kelímky, takže dáme zálohu 5Kč na kelímek, bylo by fain kdyby jste pili ze stejného kelímku. Nevím jestli to víte, ale v oceánu vznikl ostrov z odpadků o rozloze velikosti Německa, no fuj! Takže prosím používejte kelímek co nejvícekrát to půjde. Navíc nakupovat hromadu kelímků se prodraží. Má lenost a celková unavenost z organizování a kalení ocení, když nebudu muset uklízet hromadu rozšlapaných kelímků. Když si donesete své poháry a korbely bude to super. Děkuju za pochopení.


PÁR PRAVIDEL PRO FUNGOVÁNÍ BARBARFESTU

Letošní BarbarFest se odehrává na posvátné půdě Barbarské osady na Starém mlýně a tak je důležité ji neznesvětit. Níže uvedená pravidla jsou jen k tomu, aby duchové lesa a barbaři měli z akce radost a neprokleli vás pak do desátého kolena.

1. Neparkovat jinde než na k tomu určeném místě, to jest na pozemku Osady na vyznačené louce

2. Nechodit k Hájence či přilehlým stavbám, to jsou naši sousedi a neradi bychom rušili jejich soukromí.

3. Vstup do mlýna na vlastní nebezpečí, některé stěny už jsou vskutku ne moc pevné a nějaký ten kámen by mohl spadnout, tak buďte opatrní.Raději do mlýna nevstupujte.

4. Odpadky hažte do pytlů na ně, budou rozmístěny po areálu, svůj bordel si pokud možno odvezte nebo alespoň dejte do pytle, dostanete je na požádání v hospodě. Cíga típejte v popelníčcích, taky jich tu bude dost. V žádném případě nehažte kelímky a vajgly na zem !!!

5. Zákaz nalejvání alkoholu mladistvím

6. V táboře je jeden základní oheň , ostatní ohně můžete rozdělávat po domluvě s majitelem. (Mamutem)

7. Vstup na akci je na vlastní nebezpečí.

9. Psi a jiné mazlíčky nechte doma, nebo se domluvte s Mamutem.

9. Bavte se, buďte veselí a užívejte akci, od toho ji pořádáme. Jsi li blbec a chceš se rvát, nebo je ti dodržování těchto pár pravidel za těžko, radši nejezdi, bude to pro všechny lepší. Těšíme se na vás!!!

.