Info

Již dvanáctý ročník Barbar Festu se odehraje 19.8.-21.8. Srpen 2021 v Radoškově Kousek za Brnem směrem na Prahu po D1.


Přespání zdarma

Kdo chce může si donést svůj spacák, stan, jurtu, či celtu a v klidu přespat. Své věci si ale musíte hlídat sami. Pokut chytneme zloděje tak ho zlinčujeme, ale nedokážeme uhlídat vše. Tak že kdo je přespolní, může dojet a má nocleh zařízen.


Jidelna Draugera a Michala Olšanského

Vynikající poctivé jídlo, za přátelské ceny, u kterého si na své příjdou jak milovníci masa, tak i vegetariáni a vegani. Strava teplá i studená. Prostě mňam!


Dýmkařský Cech

Hlavní důvod zvýšení ceny, je nákup tabáků pro vodní dýmky, které budou volně ke konzumaci, díky mistrům dýmkařům. Těšit se můžete jak na černoty, tak i světlé tabáky. Tabáky jsou lepších značek a obsluhovatelé dýmek mistři řemesla z celé ČR. Takže můžeme zvesela všichni bublat.


Většina pití za 25Kč

Tak po spočítání všech zatím dostupných nákladů to vychází prodej panáků, kofoly atd. vše za 25Kč, rád bych to stáhl níž, ale vzhledem k dalším nákladům, elektřině, cesťákům a honorářům, zvukaři, plakátům, páskám na ruku, benzínu, toaleťákům... to nejde jinak, ale i tak si myslím, že to bude pořát jeden z nejlevnějších festů na světě. Pivo bude za lidových 30Kč


Šetřeme přírodu, záloha za kelímek

Nechali jsme se inspirovat ostatními festivali v ekologické oblasti, takže bude za kelímek záloha. Avšak nechtějí se nám pořizovat drahé tvrzené kelímky, takže dáme zálohu 5Kč na kelímek, bylo by fain kdyby jste pili ze stejného kelímku. Nevím jestli to víte, ale v oceánu vznikl ostrov z odpadků o rozloze velikosti Německa, no fuj! Takže prosím používejte kelímek co nejvícekrát to půjde. Navíc nakupovat hromadu kelímků se prodraží. Má lenost a celková unavenost z organizování a kalení ocení, když nebudu muset uklízet hromadu rozšlapaných kelímků. Když si donesete své poháry a korbely bude to super. Děkuju za pochopení.


PÁR PRAVIDEL PRO FUNGOVÁNÍ BARBARFESTU

Letošní BarbarFest se odehrává na posvátné půdě Barbarské osady na Starém mlýně a tak je důležité ji neznesvětit. Níže uvedená pravidla jsou jen k tomu, aby duchové lesa a barbaři měli z akce radost a neprokleli vás pak do desátého kolena. 1. Neparkovat jinde než na k tomu určeném místě, to jest na pozemku Osady na vyznačené louce 2. Nechodit k Hájence či přilehlým stavbám, to jsou naši sousedi a neradi bychom rušili jejich soukromí. 3. Vstup do mlýna na vlastní nebezpečí, některé stěny už jsou vskutku ne moc pevné a nějaký ten kámen by mohl spadnout, tak buďte opatrní. 4. Odpadky hažte do pytlů na ně, budou rozmístěny po areálu, svůj bordel si pokud možno odvezte nebo alespoň dejte do pytle, dostanete je na požádání v hospodě. Cíga típejte v popelníčcích, taky jich tu bude dost. V žádném případě nehažte kelímky a vajgly na zem !!! 5. Bavte se, buďte veselí a užívejte akci, od toho ji pořádáme. Jsi li blbec a chceš se rvát, nebo je ti dodržování těchto pár pravidel za těžko, radši nejezdi, bude to pro všechny lepší. Těšíme se na vás!!!

.