x .: BARBAR FEST :.

Registrace

SEZNAM VELKÝCH JMEN

Organizátorský tým

jménofunkce
0aHORSEThlavní org
1aLucijepravá ruka
Lucijeřidič
Gordonřidič
1vTheo Beransonvstup
2vBanánvstup
3vSisvstup
4vEwkavstup
...v+ lidi z kmenevstup
1p???parkoviště
1sIwet stage manager
2sTomiarstage manager
1fVerča Liškafelčar
2fTesákfelčar
3fHonza Lasovskýfelčar
4fKačkafelčar
5fMňaukétafelčar
1hKarloshospoda
2hOrálekhospoda
3hGrakkhospoda
4hAda Masovahospoda
5hJohann Kovarovahospoda
6hLeohospoda
7hDivoženkahospoda
8hLékárníkhospoda
9hKačka Studničnáhospoda
10hPavel Hrdličkahospoda
11hMartina Hrdličkováhospoda
12hMichal Zbíječkahospoda
13hApagehospoda
1jDraugerjídlo
2jPustinajídlo
3jNatálkajídlo
4jjídlo
1ggarda
2ggarda
1dTomíkDýmkaři
2dHonzaDýmkaři
3dNelčaDýmkaři
4dPalkoDýmkaři
5dOndřejDýmkaři
6dDannyDýmkaři
7dPanda a DuffíkDýmkaři
8dDoryDýmkaři
9dVítekDýmkaři
10dVojta BenešDýmkaři
11dSvíťaDýmkaři
12dPrinceznaDýmkaři
1rHurvajzčlověk k ruce
1zMatějhl. zvukař
2zzvukař
3zzvukař
4zosvětlovač

ti důležití bez koho by fest nebyl.

1kMAMUT
2kMonča
3kOrálek
4kFana z Habrůvky
5kGALLILUNARIS :-)

nebojácní účastníci

jméno klan cech člen společenství
1 Pavel Zubatý ano
2 Patricia (Triss) Liščí klan ano
3 Yupa
4 Malenka
5 Markéta
6 Kaarli Suomilammi + Emmi + Sini
7 Jana Ondráčková
8 Andrej Čulen
9 Martin Jakeš Duhové Princezny Alkojogíni UH
10 Veronika Sobotková Alkojogíni UH
11 Gora Ogorkovci Alkojogíni UH ano
12 Sylva Zareen Bucherová
13 Jan Zavadil
14 Jitka Térová
15 Martina ano
16 Alex ano
17 Jakub Švec (Všechno nejlepší od ségry) ano
18 Ladislav Vácha
19 Natálie Pracná
20 Barbora Heinzka
21 Lia Švarcová ano
22 Sova
23 Richard
24 Tonda
25 Hynek Šolar Liščí klan ano
26 Lord Kachen ano
27 Robík Bobík ano
28 Kateřina Neuwirtová ano
29 Luděk Neuwirt ano
30 Marek Hašák
31 Kryštof Kohout
32 BOOONIDZ
33 PIESOK
34 Plamen ano
35 Maja
36 Kaja
37
38 Eva Raichlová
39 Jan Pokorný Liščí klan ano
40 Barbora Křístková ano
41 Vojtěch Pommer ano
42 Dari Svobodová ano
43 Jakub Denk ano
44 Barbora Balážová
45 Michaela Králová
46 Milan Čáslavský
47 Pavhol Virtuos ano
48 Sonja Virtuosová (Anime Princezna) ano
49 Pepa ano
50 Krtek
51 Brněnský Satan ano
52 Adam Pípal Duhové Princezny
53 Mira Klein ano
54 Přema
55 Sanny Liščí klan ano
56 Jiří Pečiva
57 Valkýra ano
58 Ondrašík Tomáš Alkojogini-UH
59 Lukas Borek
60 Romana Musálková ano
61 Viking táta Liška Liščí klan ano
62 Ori matka Liška Liščí klan ano
63 Helča z Lišek Liščí klan ano
64 Nelinka z Lišek Liščí klan ano
65 Warhead z Lišek Liščí klan ano
66 Vítek z Lišek Liščí klan ano
67 Dáňa z Lišek Liščí klan
68 Adam Auzký
69 Alex z Lišek Liščí klan
71 Sochůrek
72 Aduš z Lišek Liščí klan ano
73 Jakub Lesák Liščí klan
74 Kevin z Lišek Liščí klan ano
75 Michael Skoupý Mišák
76 Adéla Orthová (Arwen) klan Lízej! ano
77 Beny Alkojogíni UH ano
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99

Kapely a Účinkující

Faire, Tomík z Prahy,

Fotografové, kameramani a guest list


.